Professional Agile Leadership Essentials™

Data

13 - 15 lut 2023
Zakończone!

Liderzy i menedżerowie są krytycznie ważnym ogniwem w procesie zmiany sposobu wytwarzania produktów. Wraz z tą zmianą, modyfikacji ulega również znaczenie i rola menedżerów w organizacji. Podczas szkolenia uczestnicy dowiedzą się jak formować i rozwijać zwinne zespoły oraz jak prowadzić zmianę kultury i zachowań w organizacji aby właściwie wykorzystać potencjalne zyski płynące z dostarczania produktów w nowy sposób.

Jesteś Managerem i chcesz wiedzieć jak zmienia się Twoja rola wraz z rozwojem zwinności w organizacji? Szukasz możliwości zwiększenia efektywności swoich działań? Zastanawiasz się jak możesz lepiej pełnić swoją rolę? A może zastanawiasz się dlaczego pomimo upływu czasu Twój zespół/ organizacja nie wykorzystuje potencjału jaki niesie ze sobą Scrum i zwinność?

Szkolenie Professional Agile Leadership Essentials™, zostało stworzone aby pomóc managerom i liderom zwinnych organizacji. Adaptacja podejścia zwinnego wymaga doświadczonego, aktywnego wsparcia członków organizacji. To szkolenie dostarcza podstawowej wiedzy i praktyk potrzebnych w stworzeniu odpowiednich warunków do pracy, mierzenia efektywności procesów i rezultatów uzyskanych dzięki pracy samoorganizujących się zespołów.

To szkolenie pomoże Ci ocenić dojrzałość ról i zespołów oraz stworzyć plan ich rozwoju.  Dowiesz się jakie metryki stosować, jakie znaczenie mają cele i spójność w działaniach organizacji. Naucz się jak wspierać zespół, Product Ownera i Scrum Mastera w efektywnym wykorzystaniu Scrum.

Nasi doświadczeni trenerzy (Andrzej i Adam) będą Twoimi przewodnikami abyś z powodzeniem pogłębił(-a) swoją wiedzę o liderstwie Scrumie. Adam i Andrzej w swojej historii zawodowej prowadzili zespoły Scrum Masterów, co jest unikalnym doświadczeniem, dzięki któremu mają mnóstwo praktycznej wiedzy i przykładów, opartych na głębokim zrozumieniu jak działa Scrum “w prawdziwym życiu”. Obaj dziś również doradzają wielu znanym organizacjom – mają żywy obraz, jak w różnych środowiskach ulepszać procesy.

Ten warsztat jest bardzo zaawansowany, do efektywnej nauki niezbędna jest solidna dawka wiedzy i przede wszystkim praktyka z pracy Scrum Mastera.

Co trzeba zrobić:

 1. Zarejestrować się na szkolenie, klikając przycisk na tej stronie

 2. Skontaktujemy się, żeby ustalić szczegóły dot. płatności.

 3. Dokonać płatności. (Niezwłocznie wyślemy potwierdzenie)

 4. Dostaniesz na tydzień przed szkoleniem e-maila z dokładnymi instrukcjami “logistycznymi”.

 5. Wziąć udział w naszym dwudniowym intensywnym szkoleniu.

 6. Od razu po szkoleniu łatwiej wprowadzać zmiany w swoim środowisku pracy.

 7. W ciągu 3 dni po szkoleniu otrzymasz voucher z kodem do egzaminu PAL-E, a także maila z dodatkowymi materiałami ułatwiającymi przygotowanie do egzaminu.

 8. W ciągu 14 dni od otrzymania kodu podejść do egzaminu.

Co będzie na szkoleniu:

 • Zwinność – czyli po co to wszystko? Ile z tej zwinności już mamy a ile to puste slogany. Jakie są konsekwencje stosowania wartości zwinnych w wytwarzaniu produktów i skracania pętli feedbacku.

 • Scrum Master, Product Owner, Deweloperzy, Zespoły. Jak Ty, jako lider może wspierać ich rozwój? Czy jest coś takiego jak dojrzałość w stosowaniu zwinności i jakie są jej konsekwencje dla dostarczania wartości?

 • Metryki, co i po co mierzyć? Jak wykorzystywać metryki do rozwoju zespołów.

 • Wyzwania liderów. Z jakimi wyzwaniami mierzą się liderzy organizacji wykorzystujących zwinne metody. Jak znaleźć czas na eksperymenty ze sposobem organizacji pracy. 

 • Droga pracownika. Od zatrudniania do odejścia z organizacji.

Szkolenie realizowane w formie wirtualnej poprzez platformy ZOOM i MIRO.

Andrzej Zińczuk

Organizator

Andrzej Zińczuk
Telefon
+48 501 670 759
Email
andrzej.zinczuk@rebelsi.pl

Dodaj komentarz