MANAGEMENT 3.0™ FOUNDATION WORKSHOP

WYBIERZ SZKOLENIE

26-27.09.2024 Warszawa
Marcin Ziółek
Tomisław Krężelewski rysunek
21-22.11.2024 Warszawa
Marcin Ziółek
Tomisław Krężelewski rysunek

Deprecated: Funkcja woocommerce_get_page_id jest przestarzała od wersji 3.0! Zamiast jej proszę użyć wc_get_page_id. in /home/klient.dhosting.pl/rebelsi/test.rebelsi.pl-ceu3/public_html/wp-includes/functions.php on line 6085

SZKOLENIE MANAGEMENT 3.0™ FOUNDATION WORKSHOP

O szkoleniu

Szkolenie Management 3.0 Foundation Workshop jest przeznaczone dla osób, które chcą zdobyć wiedzę na temat nowoczesnego podejścia do zarządzania. Zawiera ono zbiór praktyk, które działają z powodzeniem w wielu organizacjach wdrażających podejście zwinne (adaptacyjne / Agile).

Twórcą koncepcji Management 3.0 jest Jurgen Appelo, autor książek: „How to change the world”, „Management 3.0 Leading Agile Developers, Developing Agile Leaders”, „Managing for Happiness”.

Szkolenie łączy podejścia Agile i Management 3.0. W centrum obu tych koncepcji znajdują się te same wartości: zmotywowani ludzie, efektywna współpraca zespołowa, transparentna komunikacja i ciągłe usprawnianie.

Szkolenie prowadzone jest w formie nastawionej na pracę grupową i praktykę. Wszystkie omawiane zagadnienia są wzbogacone o ćwiczenie lub grę, które mogą być wykorzystane przez uczestników w ich środowisku pracy.

Wszystkie warsztaty Rebelsów są prowadzone przez dwóch trenerów. Wiemy z doświadczenia, że takie podejście zwiększa efektywność i dynamikę szkolenia.

Koniec spotkania to nie koniec nauki! Osoby, które ukończyły szkolenie, otrzymują zaproszenie do wirtualnej społeczności absolwentów Rebelsi.pl. Dzięki temu zyskują one dostęp do dodatkowych materiałów oraz do wsparcia we wdrażaniu zdobytej wiedzy.

Prowadzący znają nie tylko sporo historii z życia, ale także (zbyt) wiele suchych żartów i nie zawahają się ich użyć!

DLA KOGO JEST SZKOLENIE MANAGEMENT 3.0 FOUNDATION WORKSHOP.

 • Dla Scrum Masterów i osób przygotowujących się do pełnienia tej roli.
 • Dla prowadzących transformację zwinną i jej uczestników.
 • Dla LiderówManagerów, którzy czują potencjał do podniesienia efektywności dostarczania rozwiązań IT.
 • Dla Product Ownerów poszukujących głębszego zrozumienia frameworku Scrum.

FILOZOFIA PRACY.

Każdy z tematów Management 3.0 obejmuje co najmniej jedną grę lub ćwiczenie, w których uczestnicy szkolenia – w małych grupach – stosują w praktyce idee, pomysły i metody prezentowane podczas szkolenia.

Na zakończenie każdego ćwiczenia odbywa się podsumowanie i wspólna dyskusja, dzięki czemu uczestnicy mogą odnieść zdobytą wiedzę i przemyślenia do swojej własnej sytuacji.

Największą zaletą warsztatu są praktyczne rzeczy, które ludzie mogą zrobić w następny poranek, aby rozwijać organizację, która staje się jeszcze bardziej innowacyjna.

Uczestnicy, wymieniając doświadczenia płynące z pracy w bardzo zróżnicowanych środowiskach, mają możliwość poszerzenia swojej perspektywy patrzenia na temat zarządzania.

Warsztat (wersja offline)

 • sala konferencyjna;
 • materiały video przed i po;
 • dostęp do społeczności my.rebelsi.pl
 • akredytowane materiały drukowane (na życzenie);
 • flipchart;
 • prezentacje;
 • podsumowanie szkolenia.

Wyżywienie (wersja offline)

 • lunch;
 • kawa, napoje, przekąski.

AGENDA

DZIEŃ PIERWSZY

 • Zwinne zarządzanie – przegląd metod, praktyk i najczęstszych wyzwań we wdrażaniu podejścia Agile w firmie.
 • Stawianie ram współpracy – w jaki sposób manager może zbudować, wspólnie z zespołem, efektywne i bezpieczne środowisko pracy i rozwoju.
 • Czym jest teoria złożoności i dlaczego jest ważna dla współczesnego managera?
 • Co wpływa na motywację i jak to wykorzystać w praktyce Rodzaje motywacji, przydatne techniki umożliwiające poznanie motywacji a także sposoby ewaluacji pracowników.
 • Jak budować organizację wspierającą zespoły w dostarczaniu wartości? Na czym polega efektywna praca nad kształtowaniem kultury organizacyjnej.

DZIEŃ DRUGI

 • Samoorganizacja – jak zapewnić, że samoorganizacja zaistnieje w oparciu o zaufanie, a uprawnienia będą sukcesywnie delegowane i dystrybuowane na różnych poziomach?
 • Dlaczego komunikacja jest kluczem do efektywności?
 • Zarządzanie poprzez cele. W jaki sposób stawiać cele, które najlepiej pomogą organizacji w rozwoju. OKR – czym są, w czym pomagają i kiedy ich zastosowanie daje prawdziwie wartościowe rezultaty.
 • Organizacyjne uczenie się i usprawnianie. W jaki sposób wprowadzać kulturę i praktyki ciągłego uczenia się do zespołów i organizacji.
 • W jaki sposób wdrożyć wiedzę zdobytą na szkoleniu w swoim zespole i w swojej organizacji.

CERTYFIKAT Management 3.0 Certificate of Attendance

Każdy uczestnik warsztatu otrzymuje certyfikat Management 3.0 Certificate of Attendance, który umożliwia zostanie facylitatorem management 3.0 w ciągu jednego roku od daty otrzymania.

CO SIĘ WYDARZY PO REJESTRACJI

 1. Skontaktujemy się z Tobą, żeby ustalić szczegóły dot. płatności.
 2. Dokonać płatności. (Niezwłocznie wyślemy potwierdzenie)
 3. Na tydzień przed szkoleniem otrzymasz e-maila z dokładnymi instrukcjami “logistycznymi”.
 4. Wziąć udział w naszym dwudniowym intensywnym szkoleniu.
 5. Od razu po szkoleniu łatwiej wprowadzać zmiany w swoim środowisku pracy.

FAQ

Czy to szkolenie jest przeznaczone tylko dla doświadczonych managerów? Czy początkujący managerowie również skorzystają na uczestnictwie?

Zarówno podejście adaptacyjne (Agile) jak i narzędzia i techniki wchodzące w skład Management 3.0 są możliwe do zastosowania przez osoby o różnym poziomie doświadczenia. Szkolenie stawia na wykorzystanie zróżnicowanego poziomu doświadczenia uczestników do umożliwienia im patrzenia na zarządzanie z wielu perspektyw.

Czy szkolenie daje wartość ludziom pracującym tylko w określonych działach firm (HR, IT, sprzedaż, marketing…)?

Nie, przydatność szkolenia nie jest ograniczona do żadnego konkretnego działu. Podejście Management 3.0 jest skoncentrowane na interakcjach międzyludzkich oraz pracy z zespołami i organizacjami. Uczestnicy szkoleń otrzymują wiedzę, którą z powodzeniem stosują w wielu różnorodnych środowiskach.

Czy szkolenie jest przydatne tylko dla ludzi pracujących w przedsiębiorstwach z jakichś konkretnych branż?

Nie! Branże, w których pracują uczestnicy naszych szkoleń to między innymi: e-commerce, bankowość, ubezpieczenia, IT, produkcja (elektronika, chemia), doradztwo. Nasi klienci to zarówno duże firmy będące liderami swoich segmentów runku jak i startupy budujące pierwsze wersje produktów. Pracujemy również z organizacjami NGO.

Czy w szkoleniu mogą brać udział jedynie osoby zajmujące jakieś konkretne stanowisko – np. kierownicy zespołów, lub managerowie projektów? 

Nie! Szkolenie dostarcza efektywne narzędzia pracy osobom, w których zakresie odpowiedzialności należy zarządzanie ludźmi i kształtowanie środowiska pracy. Idee Managementu 3.0 oraz adaptacyjnego podejścia (Agile) są wartościowe zarówno dla osób zarządzających małym zespołem jak i dużą, wielopoziomową organizacją.
Co więcej, ze szkolenia mogą skorzystać również osoby, które nie pełnią roli managerskiej. Członkowie zespołów mogą wykorzystywać praktyki w celu ulepszania sposobu pracy i wzmacniania samoorganizacji.

Jaki jest harmonogram szkolenia?

Szkolenie offline to dwa dni – 9:00- 17:30. Warto się nastawić, że ostatni dzień może się przeciągnąć.

Jaka jest polityka anulowania lub zwrotu pieniędzy

Daj nam znać jak najszybciej, że chcesz zmienić termin lub się nie pojawisz. Staramy się być w granicach rozsądku elastyczni. Polityka anulowania i zwrotu pieniędzy jest określona w regulaminie szkoleń.

Jaka jest forma szkolenia?

Szkolenie jest prowadzone w formie warsztatu. Jeśli jest w sali, to składa się z 25% wykładu, case’ów, zadań i problemów do rozwiązania. Jeśli jest w sali to używany narzędzia miro, żeby umożliwić nam współpracę zdalną i efektywny warsztat. Zdalne szkolenia wymagają szczególnego podejścia, żeby uczestnicy się zaangażowali, a my po pandemicznych przejściach nauczyliśmy się tego dobrze. Uczestnicy czasem mówią, że nasze szkolenia online ogóle nie ustępują szkoleniom tradycyjnym.

Jaka jest wasza reputacja?

Opinie o naszych szkoleniach można znaleźć na TrustPilot. Moralna, to zależy kogo spytać.

Grafika Rebelsowych testimoniali
Work well done ! 🙂

Grzegorz

The trainers led us through the Scrum labyrinths in a pleasant atmosphere. It was interesting, intense, with full commitment on their and our side. I left with my head full of ideas, knowledge about what I can change, thoughts about what does not work and why. I know what I was not aware of, in what topics and areas I should build and deepen the knowledge, what to practice.
Thanks guys – once again I was not disappointed taking part in the workshop led by you, which was to shape me as Scrum Master.

19/02/2020 PSM™II

Grafika Rebelsowych testimoniali
They are the best

Radomir Fudała

They are the best.

10/02/2021 PSM™II

Grafika Rebelsowych testimoniali
Interesting form

Marta Woźniak

Interesting form, concrete examples from life and comprehensive knowledge

15/06/2022 PSM™

Grafika Rebelsowych testimoniali
Trainer was really good and clear…

Jean

Trainer was really good and clear informations

27/06/2019 PSM™

Grafika Rebelsowych testimoniali
Excellent training that opens the eyes…

Marcin Wilczyński

Excellent training that opens the eyes to pragmatism and rationalism. Mandatory for each member of the scrum team. Contains only particulars, practical exercises and examples. What was the least interesting? Breaks! 🙂 Thanks a lot.

02/05/2019 PSM™


MASZ PYTANIA, CHCESZ SZKOLENIE DLA GRUPY?

Ten formularz zadziała, a my odpowiemy na dowolne pytanie dotyczące certyfikacji, szkolenia, terminów, dostępności i preferencji kulinarnych trenerów.

Zapewniamy obszerne materiały drukowane i prezentacje, a także posiłki i napoje przez cały czas trwania szkolenia. Jeśli czegoś nie dowiedziałeś się z tej strony napisz!


NADCHODZACE SZKOLENIA

online

Scrum Master to paprotka, wróżka, psycholog czy może Junior Agile Coach? Nie! Scrum Master ma zasłużyć na miano prawdziwego lidera! Wspieraj Scrum Team, Product Ownera i Organizację. Na tym szkoleniu pokażemy Ci jak to zrobić. Certyfikacja Scrum.org.

Warszawa

Szkolenie Management 3.0™ Foundation Workshop - bo zarządzanie jest zbyt ważne, żeby pozostawić je managerom!

online

Jak zmienia się rola menedżera we współczesnej, zwinnej organizacji? Za co jest odpowiedzialny? Jak rozwija zespoły i ludzi, którymi zarządza? Przywództwo służebne i efektywna zmiana organizacyjna. Certyfikacja Scrum.org.

online

To jest właśnie "to" szkolenie od którego powinieneś rozpocząć przygodę z profesjonalnym Scrumem. Co to Scrum i dlaczego tak jest zbudowany? Tu znajdziesz odpowiedź jak zacząć korzystać ze Scruma. Certyfikacja Scrum.org.

online

Scrum i co dalej? Wasz Burndown wygląda jak klify w Dover? Trudność z planowaniem i przewidywalnością? Wykorzystaj praktyki Kanban do rozwiązania tego problemu. Pomóż zespołowi skupić się na dostarczanej wartości. Certyfikacja Scrum.org

online

Facylitacja jako narzędzie pracy Scrum Mastera i lidera. Naucz się ułatwiać komunikację i sprawne podejmowanie decyzji. Zarządzaj bez sterowania. Skończ z męczarnią na spotkaniach. Certyfikacja Scrum.org. Dodatkowy, rozszerzony materiał.

online

Scrum Master to paprotka, wróżka, psycholog czy może Junior Agile Coach? Nie! Scrum Master ma zasłużyć na miano prawdziwego lidera! Wspieraj Scrum Team, Product Ownera i Organizację. Na tym szkoleniu pokażemy Ci jak to zrobić. Certyfikacja Scrum.org.

Warszawa

Szkolenie Management 3.0™ Foundation Workshop - bo zarządzanie jest zbyt ważne, żeby pozostawić je managerom!

online

To jest właśnie "to" szkolenie od którego powinieneś rozpocząć przygodę z profesjonalnym Scrumem. Co to Scrum i dlaczego tak jest zbudowany? Tu znajdziesz odpowiedź jak zacząć korzystać ze Scruma. Certyfikacja Scrum.org.

online

Scrum Master to paprotka, wróżka, psycholog czy może Junior Agile Coach? Nie! Scrum Master ma zasłużyć na miano prawdziwego lidera! Wspieraj Scrum Team, Product Ownera i Organizację. Na tym szkoleniu pokażemy Ci jak to zrobić. Certyfikacja Scrum.org.