Dekoracja nagłówka

Rebelsi 4 NGO

CZYM JEST PROGRAM REBELSI FOR NGO (Rebelsi4NGO)?

Jako Rebelsi wierzymy, że ludzie są w stanie osiągać wielkie cele. Jeśli pracują wspólnie i współdzielą wartości.

Na co dzień zajmujemy się wspieraniem firm w ich rozwoju, budowie silnej kultury organizacyjnej i wdrażaniu podejścia zwinnego (Agile). Współpracujemy zarówno ze startupami jak i globalnymi korporacjami. Każdy klient to dla nas okazja do nauki – zdobywania nowych doświadczeń i perspektyw patrzenia na świat.

Chcemy podzielić się zdobytą wiedzą i przenieść ją do świata organizacji pozarządowych. Uważamy, że wzmocnienie kompetencji managerskich pomoże tym organizacjom w zwiększaniu skuteczności ich działań oraz w budowaniu w nich silnej i przyjaznej kultury organizacyjnej. A stąd już tylko krok, do wywierania pozytywnego wpływu na świat!

Od lat z podziwem obserwujemy działania organizacji pozarządowych. Bardzo szanujemy ideę wspólnej pracy nad ważnymi społecznie celami. Szczególnie ważna wydaje nam się misja budowania społeczeństwa obywatelskiego. Środowiska, w którym wszyscy biorą odpowiedzialność za wspólne wartości. Wierzymy, że sprawnie działające organizacje obywateli, chcących zrobić coś dobrego, mogą uczynić nasz świat lepszym.

Chcemy więc dołożyć swoją cegiełkę do budowania prężnego ekosystemu organizacji pozarządowych w Polsce. Dlatego stworzyliśmy program Rebelsi for NGO. W ramach niego oferujemy możliwość darmowego udziału w naszych szkoleniach dla pracowników i współpracowników organizacji pozarządowych.

Szkolenia objęte programem Rebelsi for NGO:

  • Management 3.0™ – Agile Leadership
  • Professional Scrum Master™

O PROGRAMIE

Dla kogo jest ten program

  • Program Rebelsi for NGO jest skierowany do pracowników i wolontariuszy pracujących w organizacjach pozarządowych.
  • Program dedykowany jest osobom zajmującym stanowiska managerskie lub wykonującym obowiązki, do których należy zarządzanie ludźmi i budowanie kultury organizacyjnej.
  • Do udziału w programie aplikować mogą pracownicy organizacji pozarządowych rekomendowani przez naszych zaufanych partnerów.

Jak to działa

  • Udział w programie jest bezpłatny.
  • Jeśli chcesz wziąć udział w programie wypełnij formularz zgłoszeniowy znajdujący się poniżej na tej stronie.
  • Skontaktujemy się z Tobą w celu weryfikacji zgłoszenia oraz dopasowani oferty szkoleniowej do Twoich potrzeb.
  • Po zakwalifikowaniu się do programu otrzymasz darmowy bilet wstępu na jedno z naszych szkoleń otwartych.
  • Szkolenie to nie wszystko! Członkowie naszej społeczności my.rebelsi.pl uczą się i dzielą doświadczeniami na długo po zakończeniu szkolenia.

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY DLA PRACOWNIKÓW NGO