Professional Scrum™ with Kanban

Data

20 - 22 mar 2023
Zakończone!

Niby mamy Scruma ale jakoś nie idzie? Szacujemy ale nie trafiamy? Koniec Sprintu to loteria – dojedzie / nie dojedzie? Jeśli tego typu wyzwania są Ci niestety znajome, to szkolenie Professional Scrum™ with Kanban (PSK) może Ci pomóc. Podczas tego zaawansowanego szkolenia zagłębimy się w praktyki Kanbana. Dzięki lepszemu skupieniu na przepływie wartości, Twój zespół będzie bliżej klienta, z lepszą jakością dostarczał waertość częściej.

Szkolenie przeznaczone jest dla pojedynczych osób jak i całych zespołów z doświadczeniem w pracy w Scrum, które chcą znacząco poprawić skuteczność prognozowania prac oraz efektywność dostarczania wartości.

Poprzez teorię, studia przypadków i ćwiczenia uczestnicy szkolenia poznasz korzyści płynące ze skupienia na usprawnianiu przepływu wartości.

Szkolenie PSK nastawione jest na naukę jak skutecznie łączyć i wykorzystywać praktyki pochodzące z metody Kanban zachowując korzyści wynikające ze stosowania frameworka Scrum. W efekcie usprawniając procesy prognozowania, planowania i realizacji prac. Poznane praktyki zwiększają przejrzystość realizowanych prac, ułatwiają codzienną adaptację i wspierają rozwój samoorganizacji zespołu.

Uczestnicy szkolenia zdobędą wiedzę, narzędzia i umiejętności potrzebne do praktycznego zwiększenia przejrzystości i widoczności realizacji pracy.

PSK jest częścią programu Scrum.org rozwoju kompetencji Scrum Masterów i członków zwinnych organizacji. Dodatkowo, szkolenie przygotowuje do pierwszego stopnia certyfikacji (PSK) znanej i cenionej organizacji – Scrum.org, założonej przez jednego z twórców Scrum – Kena Schwabera. Więcej o programie i certyfikacji.

Nasi doświadczeni trenerzy (Andrzej i Adam) będą Twoimi przewodnikami abyś z powodzeniem pogłębił(-a) swoją wiedzę o liderstwie Scrumie. Adam i Andrzej w swojej historii zawodowej prowadzili zespoły Scrum Masterów, co jest unikalnym doświadczeniem, dzięki któremu mają mnóstwo praktycznej wiedzy i przykładów, opartych na głębokim zrozumieniu jak działa Scrum “w prawdziwym życiu”. Obaj dziś również doradzają wielu znanym organizacjom – mają żywy obraz, jak w różnych środowiskach ulepszać procesy.

Ten warsztat jest bardzo zaawansowany, do efektywnej nauki niezbędna jest solidna dawka wiedzy i przede wszystkim praktyka z pracy Scrum Mastera.

Co trzeba zrobić:

 1. Zarejestrować się na szkolenie, klikając przycisk na tej stronie

 2. Skontaktujemy się, żeby ustalić szczegóły dot. płatności.

 3. Dokonać płatności. (Niezwłocznie wyślemy potwierdzenie)

 4. Dostaniesz na tydzień przed szkoleniem e-maila z dokładnymi instrukcjami “logistycznymi”.

 5. Wziąć udział w naszym dwudniowym intensywnym szkoleniu.

 6. Od razu po szkoleniu łatwiej wprowadzać zmiany w swoim środowisku pracy.

 7. W ciągu 3 dni po szkoleniu otrzymasz voucher z kodem do egzaminu PSK, a także maila z dodatkowymi materiałami ułatwiającymi przygotowanie do egzaminu.

 8. W ciągu 14 dni od otrzymania kodu podejść do egzaminu.

Co będzie na szkoleniu:

 • Scrum Primer – czyli ile Scruma jest w naszym Scrumie? Czy można stosować Scruma źle i tak żeby nie było tego widać. Prawdy i mity związane ze Scrumem.

 • Kanban. Teoria i podstawy. Symulacja wykorzystania metody. Metryki i narzędzia.

 • Scrum z Kanbanem. Jak łączyć praktyki Kanbanowe ze Scrumem. Jak te praktyki wpływają na odpowiedzialności, zdarzenia, artefakty.

 • Scrum z Kanbanem. Tworzenie tablic kanbanowych, polityk przejścia, projektowanie PBI, przepływ wartości. Czyli jak zacząć.

Szkolenie realizowane w formie wirtualnej poprzez platformy ZOOM i MIRO.

Andrzej Zińczuk

Organizator

Andrzej Zińczuk
Telefon
+48 501 670 759
Email
andrzej.zinczuk@rebelsi.pl

Dodaj komentarz