Professional Scrum Master II

Data

04 - 06 wrz 2023

Jesteś Scrum Masterem i zebrała(e)ś już trochę doświadczeń pełniąc tę rolę. Szukasz możliwości zwiększenia efektywności swoich działań? Zastanawiasz się jak możesz lepiej pełnić swoją rolę? A może zastanawiasz się dlaczego pomimo upływu czasu Twój zespół/ organizacja nie wykorzystuje potencjału jaki niesie Scrum?

Szkolenie Professional Scrum Master II, zostało stworzone przez Scrum Masterów z myślą o Scrum Masterach. Uczestnicy nie są bierni na nim ani chwili, odkrywają razem wykonywaną rolę. Omawiane zagadnienia, uzupełnione o intensywną wymianę doświadczeń, pozwalają pogłębić wiedzę i zdobyć praktyczne umiejętności niezbędne w roli profesjonalnego Scrum Mastera.

To szkolenie daje solidną wiedzę o tym jakie postawy prezentuje i jak działa Profesjonalny Scrum Master. Naucz się jak wspierać zespół, Product Ownera i organizację w efektywnym wykorzystaniu Scrum.

Nasi doświadczeni trenerzy (Andrzej i Adam) będą Twoimi przewodnikami abyś z powodzeniem pogłębił(-a) swoją wiedzę o Scrumie. Adam i Andrzej w swojej historii zawodowej prowadzili zespoły Scrum Masterów, co jest unikalnym doświadczeniem, dzięki któremu mają mnóstwo praktycznej wiedzy i przykładów, opartych na głębokim zrozumieniu jak działa Scrum “w prawdziwym życiu”. Obaj dziś również doradzają wielu znanym organizacjom – mają żywy obraz, jak w różnych środowiskach ulepszać procesy.

Ten warsztat jest bardzo zaawansowany, do efektywnej nauki niezbędna jest solidna dawka wiedzy i przede wszystkim praktyka z pracy Scrum Mastera.

Co trzeba zrobić:

 1. Zarejestrować się na szkolenie, klikając przycisk na tej stronie

 2. Skontaktujemy się, żeby ustalić szczegóły dot. płatności.

 3. Dokonać płatności. (Niezwłocznie wyślemy potwierdzenie)

 4. Dostaniesz na tydzień przed szkoleniem e-maila z dokładnymi instrukcjami “logistycznymi”.

 5. Wziąć udział w naszym dwudniowym intensywnym szkoleniu.

 6. Od razu po szkoleniu łatwiej wprowadzać zmiany w swoim środowisku pracy.

 7. W ciągu 3 dni po szkoleniu otrzymasz voucher z kodem do egzaminu PSM II, a także maila z dodatkowymi materiałami ułatwiającymi przygotowanie do egzaminu.

 8. W ciągu 14 dni od otrzymania kodu podejść do egzaminu.

Co będzie na szkoleniu:

 • Scrum Master – jak działa Profesjonalny, skuteczny Scrum Master. Jakie są konsekwencje nierozumienia roli przez Scrum Mastera. Kim jest skuteczny i efektywny Scrum Master. Jakie są skutki działań Profesjonalnego Scrum Mastera dla produktu, zespołu i organizacji.

 • Scrum Master i Zespół Deweloperski, jak Scrum Master może wspierać Zespół Deweloperski, jaką wartość dostarcza zespołowi i jak tą wartość mierzyć. Co dla produktu oznacza potencjalnie gotowy do wdrożenia Przyrost i jakie ma znaczenia w kontekście rozwoju zespołu.

 • Scrum Master i Product Owner, jak Scrum Master może wspierać Product Ownera, jak określać i zmieniać czynniki ograniczające możliwości efektywnego zarządznia produktem przez Product Ownera. Jak charakteryzować skutecznego Product Ownera. Czego Scrum Master nie powinien robić przy współpracy z Product Ownerem.

 • Scrum Master i Organizacja, jakie są skutki skupienia Scrum Mastera wyłącznie na pracy z Zespołem Deweloperskim. Dlaczego tak ważne jest stosowanie empirycznych procesów we wprowadzaniu zmian organizacyjnych. Wspieranie samoorganizacji na różnych poziomach działania organizacji.

Szkolenie realizowane w formie wirtualnej poprzez platformy ZOOM i MIRO.

Rezerwuj wydarzenie

3600 PLN

Do ceny należy doliczyć podatek VAT 23%.

Available Bilety: 1
Bilety zostały wyprzedane. Możesz spróbować wybrać inny bilet.
3900 PLN

Do ceny należy doliczyć podatek VAT 23%.

Available Bilety: 1
Bilety zostały wyprzedane. Możesz spróbować wybrać inny bilet.
Andrzej Zińczuk

Organizator

Andrzej Zińczuk
Telefon
+48 501 670 759
Email
andrzej.zinczuk@rebelsi.pl

Dodaj komentarz