FAQ

W 89% przypadków pytań kontakt z nami jest najlepszym sposobem na znalezienie odpowiedzi – w pozostałych 12% po prostu do nas napisz

Kiedy jest najbliższe szkolenie?

Terminy szkoleń, ich dokładny opis i warunki znajdziesz na naszej stronie rebelsi.pl. Jeśli interesuje Cię inny termin, napisz do nas szkolenia@rebelsi.pl lub użyj formularza na stronie.

Jak mogę się zapisać?

Tutaj jest kilka opcji, wybierz najlepszą dla Ciebie. Wykorzystaj formularz zgłoszenia ze strony internetowej lub napisz do nas: szkolenia@rebelsi.pl. Z możliwości zapisu przez fax i GaduGadu niestety musieliśmy zrezygnować.

Czy jest limit miejsc?

Tak, jest.

Czy dostanę potwierdzenie, żeby wiedzieć że jestem na liście?

Tak, oczywiście. Każda osoba zgłoszona na szkolenie otrzyma potwierdzenie przez email.

Nie otrzymałem(am) potwierdzenia?

Sprawdź proszę folder spam, jeśli tam także nie ma żadnej wiadomości od nas – skontaktuj się przez email szkolenia@rebelsi.pl lub formularz na stronie. Sprawdzimy co poszło nie tak i znajdziemy winnych;)

Jak mogę zapłacić za szkolenie?

W wiadomości z potwierdzeniem zapisu przesyłamy informacje o sposobie, kwocie i terminie opłaty. Na podstawie przekazanych przez Ciebie danych wystawimy i prześlemy Ci fakturę VAT. Jeśli masz dodatkowe pytania, prośba o kontakt mailowy (szkolenia@rebelsi.pl) lub przez formularz.

Jest nas kilka osób z jednej organizacji – czy dostaniemy jedną fakturę?

Tak. Napiszcie nam o tym, żebyśmy wiedzieli co i jak.

Czy mogę poprosić o fakturę jeśli nie mam firmy?

Tak, w takim wypadku wyślemy Ci fakturę imienną.

Skąd będę wiedzieć, że pieniądze dotarły?

Uwielbiamy uczestników, którzy dbają o takie rzeczy. Napisz do nas i sprawdzimy co i jak.

Czy mogę zapłacić po szkoleniu?

Warunkiem uczestnictwa jest opłacenie faktury w umówionym terminie płatności.

Nie podobało mi się – czy mogę dostać zwrot pieniędzy?

Jesteśmy otwarci na informacje zwrotną, skontaktuj się z nami – z pewnością załatwimy tą sprawę.

Czym różni się szkolenie autorskie od akredytowanego?

Szkolenie autorskie jest opracowane przez Nas, zgodnie z naszą najlepszą wiedzą i umiejętnościami – a robimy to dobrze.

Ramy szkolenia akredytowanego przygotowane są przez organizację trenerską np. Scrum.org czy Management 3.0. Do prowadzenia takich szkoleń trzeba mieć papiery (my mamy), dostarczyć oficjalne materiały (przesyłamy je po szkoleniu) i przybić pieczątkę na oficjalnym certyfikacie – takie szkolenia też robimy dobrze.

Czym różni się szkolenie otwarte (publiczne) od zamkniętego (prywatnego)

Szkolenie otwarte jest publiczne i dostępne dla wszystkich (oczywiście zgodnie z limitem miejsc). Szkolenie prywatne jest zamknięte – przeważnie dla firm, które w zaciszu swojej organizacji chcą przeszkolić pracowników.

Coś mi wypadło – czy mogę zmienić termin/grupę?

Opcja A – informujesz nasz wcześniej niż 14 dni przed datą rozpoczęcia szkolenia: Bez problemu możesz wykorzystać wpłaconą kwotę na udział w innym szkoleniu. Możesz również całkowicie się wypisać – wtedy zwrócimy Ci pieniądze w ciągu kilku dni.

Opcja B – zmiana na ostatnią chwilę – ostatnie 14 dni przed szkoleniem: Możesz zmienić termin – wykorzystać wpłaconą kwotę na udział w innym szkoleniu. Możesz również wskazać zastępstwo. Może jest ktoś, kto będzie uczestniczył za Ciebie? Przy zmianach na ostatnią chwilę niestety nie ma możliwości odwołania uczestnictwa i zwrotu wpłaconych środków.

Rezygnacja – jak to zrobić dobrze?

Coś Ci wypadło? Niestety nie możesz uczestniczyć? Rozumiemy to – jak najszybciej poinformuj nas o takiej sytuacji: napisz do nas szkolenia@rebelsi.pl lub przez formularz na stronie.

Rezygnacja – co z moimi pieniędzmi?

Jeśli rezygnujesz wcześniej niż 14 dni przed datą rozpoczęcia szkolenia:

  • możesz wykorzystać wpłaconą kwotę na udział w innym szkoleniu,
  • lub możesz poprosić o zwrot wpłaconej kwoty – przelew zrobimy w ciągu kilku dni.

Jeśli rezygnujesz w ostatniej chwili – ostatnie 14 dni przed szkoleniem:

  • możesz wykorzystać wpłaconą kwotę na udział w innym szkoleniu,
  • lub możesz wskazać zastępstwo

Przy zmianach na ostatnią chwilę niestety nie ma możliwości odwołania uczestnictwa i zwrotu wpłaconych środków.

Odwołanie szkolenia – jak żyć?

U nas też może się coś wydarzyć, dlatego zastrzegamy sobie prawo do odwołania szkolenia bądź zmiany terminu. Zrobimy to jedynie w razie wystąpienia przyczyn niezależnych od nas. Jeśli tak się stanie, pierwsze co zrobimy – napiszemy do Ciebie.

Które szkolenie jest lepsze – wewnętrzne (zamknięte) czy zewnętrzne (otwarte)?

Oba są dobre. I każde ma plusy ujemne i dodatnie. Na szkoleniu otwartym możesz poznać perspektywę i doświadczenia osób z innych firm. Na szkoleniu wewnętrznym, gdy wszyscy uczestnicy mają ten sam kontekst – możesz wykorzystać warsztat do wspólnej pracy, budowania zespołu lub poświęcić więcej czasu na wątki charakterystyczne dla Twojej organizacji.

Jeśli masz wątpliwości – napisz do nas, chętnie pomożemy.

Szkolenie on-line – czy będzie katering?

Na szkoleniach on-line jedzenie zapewniane jest przez uczestników. Pamiętaj aby przygotować zdrowe przekąski. W ciągu dnia będzie dłuższa przerwa, podczas której będziesz uzupełniać swój pasek głodu.

Szkolenie on-line – co przygotować?

Z całą pewnością przyda się spokojne, ciche i wygodne miejsce. Open space lub kilku uczestników w jednej sali konferencyjnej lub z jednego komputera nie jest najlepszym rozwiązaniem (jest bardzo złym rozwiązaniem). Będziesz potrzebować swojego komputera, kamery (włączonej), mikrofonu i głośników lub słuchawek. Jeśli masz możliwość wykorzystania 2 monitorów będzie to duże ułatwienie. Na warsztatach jest dużo ćwiczeń – warto widzieć innych uczestników oraz tablice jednocześnie. Tak – kamera jest obowiązkowa.

Czy kamera jest obowiązkowa?

Tak, kamera jest obowiązkowa.

Czy kamera na pewno jest obowiązkowa?

Tak, kamera jest na pewno obowiązkowa.

Szkolenie stacjonarne – gdzie spać, jak żyć?

Szkolenie odbywa się w innym mieście i nie wiesz gdzie się zatrzymać? Jest szansa, że możemy polecić dobry hotel. Napisz do Nas, podpowiemy gdzie my się zatrzymujemy.

Czy chronicie moje dane osobowe?

Tak, chronimy. Szczegóły znajdziesz w polityce prywatności.

Prawa autorskie – czy mogę skopiować wasz materiał?

Materiały tworzyliśmy w wielkim bólu, wymagało to od nas wielu wyrzeczeń i poświęceń. Tony papieru, tony analiz, genialne myśli.. w skrócie – niestety nie możesz skopiować naszego materiału.

Nasze szkolenia chronione są prawem autorskim – czyli Kopiowanie i/lub nagrywanie szkoleń, udostępnianie materiałów i/lub nagrań osobom trzecim jest nielegalne oraz podlega odpowiedzialności karnej zgodnej z prawem autorskim.

Jeśli masz pytanie jak przeprowadzić dane ćwiczenie, jak wykorzystać wiedzę w praktyce – skontaktuj się z nami – pomożemy Ci, na pewno nie ma konieczności podkradania szkoleń.

Czy wiecie że 89+12 to 103;)?

Tak.